Kategoriler

Su Arıtmalı Duş Başlığı

 • Üretici: Aquatime
 • Stok Durumu: Stokta var
 • 79,99 TL

Nano masaj özellikli arıtmalı duş başlığı ile banyo yapmanın keyfini çıkarın. Nano teknoloji sayesinde iyonizer etkisi yaratan duş başlığı, üstün arıtma performansı ile hijyen sağlar.Dünyanın her yerinde suyu dezenfekte etmek için...

Nano masaj özellikli arıtmalı duş başlığı ile banyo yapmanın keyfini çıkarın. Nano teknoloji sayesinde iyonizer etkisi yaratan duş başlığı, üstün arıtma performansı ile hijyen sağlar.Dünyanın her yerinde suyu dezenfekte etmek için kullanılan klor kimyasalı, banyo suyunda bulunmamalıdır. Yüksek ısıda buharlaşan klor, solunduğunda kana karışabilir ve uzun vadede ciddi rahatsızlıklara yol açabilir.Ayrıca tortu, kireç, arsenik ve ağır metaller gibi şebeke sularında bulundan zararlı maddelerin resmi kurumlar tarafından oluşturulan bilimsel raporlar doğrultusunda uzun vadede sağlığa zararlı oldukları tespit edilmiştir.

Nano arıtmalı duş başlığı banyonuzun en değerli ekipmanıdır. Bu eşsiz ürün zararlı maddeleri arıtarak suya sağlık katarken, C vitamini içeren nano toplar sayesinde yumuşak doku ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.
Sabah güzel bir gece uykusundan sonra ya da akşam yoğun bir günün ardından, Nano duş başlığı ile 3 farklı tazyik seçeneğine sahip masaj özelliğinden faydalanın. Nano duş başlığı şık tasarımı ve üstün filtrasyon teknolojisi ile sağlıklı ve özgür yaşam biçiminizi destekler.

Özellikler:

 • Klor ve Ağır Metalleri Arıtır
 • Kirecin tutunmasını engeller
 • Negatif İyon Teknolojisi
 • Masaj Fonksiyonu
 • Yumuşak Doku ve Parlak Saçlar
 • En Yüksek Duş Kalitesi
 • Debiyi Etkilemez
 • Şık Tasarım
 • Kolay Montaj
 • 1 Yıl Filtre Ömrü


Arıtmalı, Spa Masajı Özellikli, duş başlığı duş saatlerinizi keyifli ve sağlıklı hale getiriyor. 1 yıl filtre ömrüne sahip, arıtmalı ve masaj fonksiyonlu su arıtma duş başlığı. Su arıtma duş başlığı, zararlı maddeleri arıtarak suya sağlık katarken, C vitamini içeren nano topları sayesinde yumuşak doku ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar! 8 farklı tazyik seçeneğine sahip masaj fonksiyonu, şık tasarımı, üstün filtrasyon ve negatif iyon teknolojisi ile duş başlığı banyo saatlerinize ayrıcalık katacak.


 • Sudaki ağır metalleri, kimyasalları ve organik bileşenleri, özellikle de saçlara çok zararlı olan kloru filtreler.
 • Sağlıklı bir cilde, yumuşak ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.
 • Debiyi Etkilemez. Su tasarrufu sağlar.
 • Negatif İyon Teknolojisi ile kan basıncınızı dengeler, yorgunluğunuzu giderir.
 • Jet turbo masaj fonksiyonu ile vücudunuzu rahatlatarak duş kalitesini zirveye çıkarır.
 • Şık Tasarımı ve kolay montajı ile benzersizdir.


Neden Duş Filtresi Kullanmalıyız ?

 

 • Duş esnasında cilt tarafından emilim ve solunum yollarıyla vücuda giren klor, çeşme suyunun içilmesi ile alınabilecek miktardan daha fazladır. 2.Sıcak duş suyu etkisiyle cilt gözeneklerinin genişlemesi, klor ve yanı sıra olası mevcut diğer kimyasallarında bu gözeneklerden kolayca vücuda girmesine olanak sağlar.
 • Duş suyundaki klor cildi ve saçları kurutucu etkiye sahiptir.
 • Klor, ciltte pişik ve tahrişlere, gözlerde ise kızarıklığa neden olabilir.
 • Sıcak duş suyu içindeki kimyasallar suyun kendisinden çok daha hızlı buharlaşır. Bu nedenle duştaki buharın içeriğindeki kimyasalların yoğunluğu, içeriğindeki su miktarından daha yüksek olabilmektedir.
 • Duş ortamında solunan buharın içindeki kimyasallar içilen sudaki kimyasallara nazaran, (sindirim sisteminden geçmedikleri için) kan dolaşımına daha hızlı karışırlar.

 

Su Arıtmalı Duş Başlığı

Duş Suyundaki Klor Neden Filtrelenmelidir ?

 

İçme suyu dezenfeksiyonu için uzunca bir süredir klorlamanın kullanılmasıyla oluşan kalıcı halk sağlığı deneyimi tüketicileri filtrelenmiş su içmenin sağladığı sağlık yararları hakkında bilinçlendirmiştir. Buna rağmen, bazı insanlar için günlük duşları esnasında %50 oranında klora maruz kaldıklarını öğrenmek şaşırtıcı olmaktadır. Geriye kalan %50’yi ise musluk suyunun filtrelenmeden içme suyu olarak kullanımı oluşturur. Bu nedenle, duş suyunun filtrelenmesi, içme suyunun filtrelenmesi ile eşit öneme sahiptir. Bilimsel çalışmaların sonuçları uzun süreli sıcak duşlar almanın sağlık riski oluşturduğunu belgelemektedir. Etrafı çevrili veya kapalı tip bir duş ortamında buharlaşan klor solunur.

 

Yanı sıra düşük bir seviyede cilt tarafından da emilir. Klor, bakteriler gibi patojenik mikroorganizmaları yok etmek için suya ilave edilir ve oldukça reaktif olup yağ asitleri ve karbon parçacıkları ile birleşerek farklı formlarda toksik bileşikler oluşturur. Medikal araştırmalar klorun duş ortamında solunması ve cilt tarafından emilimi ile hastalıklar ve ciddi rahatsızlıklar arasında bağlantı olduğunu göstermektedir.

 

Klorlu su ile alınan duş önceden varolan rahatsızlıkların, örneğin astım ve egzama gibi, daha da artmasına neden olabilmektedir. Filtrelenmiş suyun sağlık yararlarına ek olarak kozmetik yararları da vardır. Kuru ve/veya pul pul olan/dökülen cilt, kuru kırılgan saçlar ve tahriş olmuş kızarık gözler klora maruz kalındığının belirtileridir. Filtrelenmiş su ile duş almak bu belirtileri azaltır. Cilt ve saçların daha yumuşak olduğu hissedilir, gözlerdeki kızarma ve tahriş azalır.

 

Duş Filtresinin Sağlık Yararları

 

 • Klorun cilt üzerindeki kurutucu etkisi ortadan kalkar, cilt daha genç görünür, daha sağlıklı ve daha yumuşak olur.
 • Klorsuz su ile yıkanan vücut doğal nemini muhafaza edeceğinden pahalı losyon ve nemlendiricilere ihtiyacı büyük oranda azalır.
 • Saç derisi ve saçlar doğal nem ve yağını korur, daha yumuşak ve sağlıklı olurlar.
 • Başta banyo olmak üzere ev ortamında solunan hava kalitesi iyileşir, solunum yolları sağlığının korunmasına yardımcı olur.
 • Duşta iken klor solumak duş sonrası hissedilen yorgunluğun önde gelen nedenlerinden biridir. Kloru alınmış suyla duş almak vücudun zindeleşmesine ve sağlığına katkı sağlar.
 • Özellikle çocuklar klor solumanın zararlı etkilerinden dolayı risk altındadır, duş suyunun klordan arındırılması özellikle çocuklar için faydalıdır.

 

Niçin Klorsuz Duş ?

 

Sağlık ve Güzellik Duş Filtreleriyle Başlar Klorsuz Duş. Tüm dünyada suyu dezenfekte etmek için kullanılan klor, sudaki mikropları, bakterileri ve diğer organizmaları öldürür. Fakat evinize ulaştığında, uzun dönemde aile sağlığınızı, konforunuzu ve hatta kişisel görünümünüzü etkileyebilmektedir. Karbon olmayan patentli Chlorgon® materyali içeren Duş filtreleri, diğer filtrelerin işlevsiz kaldığı sıcak duş ortamında mevcut olan kloru alır.

 

Güzel ve yumuşak bir cilt ve saçlar için. Milyonlarca kişi içme sularındaki kloru elimine etmek için filtre kullanır. Fakat klora maruz kalmanın %50 si duş alma esnasında gerçekleşir. Filtrelenmemiş su ile duş alındığında; cilt tarafından emilim ve buharlaşan klorun solunması nedeniyle, bu etki iki kat fazla olabilmektedir. Artık kırılgan saçlar, kuru cilt ve kepek için sağlık ve güzelliğin başladığı yerde - duşunuzu alırken - önlem alabilirsiniz.

 

Duş Filtresi ile daha rahat nefes alın. Sıcak duş suyundaki klor buharlaşır ve solunarak akciğerlere ve oradan kan dolaşım sistemine geçer. Klorlu suyun potansiyel zararları ile ilgili bilimsel çalışmalar; klorlu suyun idrar kesesi, karaciğer, mide ve kolon kanseri gibi sağlığı tehdit eden durumlarla bağlantılı olabileceğini ortaya koymaktadır. Kalp rahatsızlığı, yüksek kan basıncı ve alerji de klorla bağlantılıdır. Duş filtreleri bu riskleri düşürmeye yardım eder ve rahatça nefes alabilirsiniz.

 

Günümüzün sağlıklı evi için. Duş filtresi, ev ortamındaki su ve havanın kalitesi konularında endişeleri olanlar için mantıklı bir katma değerdir. Duş filtresi her duşta evinizdeki kişisel ortamınızı ve tüm ailenizi korumaya yardım eder.

 

Sağlıklı Bir Cilt Ve Parlak Saçlar İçin Duş Filtresi:

 

Duş Filtresi  tasarımı ile gözünüz, kokusuyla burnunuz, suyun akışı ile vücudunuz rahatlayacak! Yorgun geçen bir günün ardından rahatlamış olmanın keyfine diyecek yok.

 

Duş filtrenin  içerisinde bulunan anti bakteriyel ve aktif anyon toplar; görselliklerinin yanında, bakterilere geçit vermemesi ve negatif enerjinizi alması ile sağlınıza katkıda bulunacak. Duş başlığında bulunan kartuş jel  limon kokusuyla sizi ferahlatır. Artık tek yapmanız gereken duş almanın keyfine varmak.

 

Spa masajı özellikli arıtmalı duş başlığı ile banyo yapmanın keyfini çıkarın. Üstün arıtma teknoloji sayesinde iyonizer etkisi yaratan duş başlığı, üstün arıtma performansı ile hijyen sağlar.

 

Dünyanın her yerinde suyu arınık etmek için kullanılan klor kimyasalı, banyo suyunda bulunmamalıdır. Yüksek ısıda buharlaşan klor, solunduğunda kana karışabilir ve uzun vadede ciddi rahatsızlıklara yol açabilir.

 

Ayrıca tortu, kireç, arsenik ve ağır metaller gibi şebeke sularında bulundan zararlı maddelerin resmi kurumlar tarafından oluşturulan bilimsel raporlar doğrultusunda uzun vadede sağlığa zararlı oldukları tespit edilmiştir.

 

Nano arıtmalı duş başlığı banyonuzun en değerli ekipmanıdır. Bu eşsiz ürün zararlı maddeleri arıtarak suya sağlık katarken, C vitamini içeren nano toplar sayesinde yumuşak doku ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlar.

 

Sabah güzel bir gece uykusundan sonra ya da akşam yoğun bir günün ardından, Nano duş başlığı ile 8 farklı tazyik seçeneğine sahip spa masajı özelliğinden faydalanın. Nano duş başlığı şık tasarımı ve üstün filtrasyon teknolojisi ile sağlıklı ve özgür yaşam biçiminizi destekler.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: arıtmalı duş başlığı, su arıtmalı başlık, duş filtresi, duş başlığı arıtmalı