Kategoriler

Sarı Mineral Filtre

  • Üretici: Aqualine
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 39,00 TL

Mineral Filtre Özellikleri: Mineral filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller ...

Mineral Filtre Özellikleri: Mineral filtre temiz su niteliklerini geliştirir Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.Bu Minera filitre sonrası su insan bedeninin sağlıklı gelişimi için gerekli mineralleri mükemmel ve dengeli bir oranlara sahip olur.


Standart tezgahaltı cihazlara uyumlu , kolaylıkla monte edilebilen mineral filtre .Bu set ile arıtılmış sağlıklı içme suyunuzun kalitesini mineral zenginlikle daha da yükselteceksiniz.Mineral filtre ekleyerek temiz su niteliklerini geliştirerek Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer hazır birçok doğal maden sularında bulunan mineraller düzgün insan gelişimi ve sağlığı için bu mineraller gereklidir.


Mineral filtre, reverse osmosis cihazından çıkan suya Kalsiyum, Magnezyum, Sodyum, Potasyum ve diğer mineralleri ekleyerek temiz suyun kalitesini artırır. Reverse osmosis sistemlerde tamamlayıcı filtre olarak 6. aşamada kullanılır. 1/4″ bağlantıya sahiptir.


Sarı Mineral Filtre

 


Teknik Bilgilendirmesi:


Bağlantı: 1/4″

Boyut: 10inc

Boy: 254mm

Çap: 53mm

Max. Çalışma Basıncı: 6Bar

Maks. Akış Hızı: 250lt/24Saat

Maks. Çalışma Sıcaklığı: 51 C

PH Dengesi: 7,00-9,00

Kapasite: 3000 Litre

Kullanım Ömrü: 12 – 13 Ay

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: mineral filtre, sarı mineral filtre, mineral filtre fiyatı, mineral filtre fiyatları