Kategoriler

Paslanmaz Çelik Su Arıtma Tankı

  • Üretici: Pae
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 599,00 TL

3.2 Galon NSF Onaylı yüksek kalitede komple 304 paslanmaz çelik konstrüksiyon su tankıdır. Sudaki kirletici etkenlerden korunmak için PAE tankları kapalı, paslanmaz çelik gövde ve bağlantılı olarak NSF standart 58 kontrolleri altı...

3.2 Galon NSF Onaylı yüksek kalitede komple 304 paslanmaz çelik konstrüksiyon su tankıdır. Sudaki kirletici etkenlerden korunmak için PAE tankları kapalı, paslanmaz çelik gövde ve bağlantılı olarak NSF standart 58 kontrolleri altında üretilmektedir.

Metal diyafram tipindeki genleşme tankı tasarımı istikrarlı su akışını garanti eder. Metal gövde plastik gövdeye göre basınca daha dayanıklıdır. Metalin düşük moleküler gözenekliliği içindeki havanın basınç kaybını engeller.

İçeriden O-ring'li pirinç başlık, hava girişinden hava kaçırmamasını garanti eder. Pürüzsüz iç havalandırma başlığı diyaframı hasardan korur. Özel işlemlerden geçmiş yüksek kaliteli butil (kauçuk yapışkan) diyafram, tatsız ve kokusuz su haznesini garanti eder.

12 Litre NSF Onaylı Çelik Su Arıtma Cihazı Tankı

NSF (National Sanitation Foundation) olarak bilinen ve Amerika'da Ulusal halk sağlığı ve çevre için standartların geliştirilmesi, ürün belgelendirme, test, denetim, eğitim ve risk yönetimi hizmetleri sağlayan yetkili küresel bir bağımsız en üst otorite, kamu sağlığı ve çevre kuruluşudur. Vakıf ayrıca, Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) tarafından onaylanmış ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından İçme Suyu Güvenliği ve Arıtımı için bir İşbirliği Merkezi olarak tanımlanmaktadır.

IAMPO (Uluslararası Sıhhi Tesisat ve Mekanik Görevlileri Birliği) sertifikalıdır.

CE Belgelidir. (CE, belgesi, ürünlerin, amacına uygun kullanılması halinde insan can ve mal güvenliği, bitki ve hayvan varlığı ile çevreye zarar vermeyeceğini, diğer bir ifadeyle ürünün güvenli bir ürün olduğunu gösteren bir işarettir.)


Özellikler:


Üretim İsmi : 3.2 Galon NSF Onaylı Çelik Tank

Ham Madde : Paslanmaz Çelik(SS 304)

Ağırlık : 4 Kg.

Toplam Kapasitesi : 12 Litre

Balon Hava Birimi : 7 PSİ

Boyutlar : Yükseklik: 35 cm. X Çap: 28 cm.

Bağlantı Ölçüleri : NPT: 1/4”

Kullanım Ömrü : 5 Yıl

Üretici Firma: PAE Machinery Industrial CO. LTD

Menşe Yeri: Taiwan


12 Litre NSF Onaylı Çelik Su Arıtma Cihazı Tankı

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: su arıtma tankı, paslanmaz su tankı, su arıtma cihazı tankı, reverse osmosis tankı, su arıtma deposu