Kategoriler

Ödeme Ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak ödeme yapabilirsiniz.


Banka Hesaplarımız sayfasında bulunan tüm hesaplarımıza (TL) olarak ödeme yapabilirsiniz.


2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz.


Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme veya taksitli işlemlerden yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.Firmamızdan taksitli olarak ödeme yapan bir kullanıcıya ürün bedelini iade etmeniz durumunda, ürün bedeli, firmanızdan, işlemi yapan kullanıcının bankasına aktarılacaktır. Bu aşamadan sonra dikkat edilmesi gereken nokta, bankanın, ürün bedelini her ay taksit tutarı kadar iade edeceğidir.

 

Örneğin bir kullanıcımız 900 TL’lik bir ürünü 9 taksit ile aldınız fakat ürünü beğenmediniz ve ürün bedelini kredi kartına iade ettiniz. Bu tutar, müşterimizin kredi kartına 9 ay boyunca her ay +100 TL olarak yansıyacaktır.


3) Sipariş Bedeli İadesi 


Sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.Firmamızdan taksitli olarak ödeme yapan bir kullanıcıya ürün bedelini iade etmeniz durumunda, ürün bedeli, firmanızdan, işlemi yapan kullanıcının bankasına aktarılacaktır. Bu aşamadan sonra dikkat edilmesi gereken nokta, bankanın, ürün bedelini her ay taksit tutarı kadar iade edeceğidir.

 

Örneğin bir kullanıcımız 900 TL’lik bir ürünü 9 taksit ile aldınız fakat ürünü beğenmediniz ve ürün bedelini kredi kartına iade ettiniz. Bu tutar, müşterimizin kredi kartına 9 ay boyunca her ay +100 TL olarak yansıyacaktır.


4) Teslimat 


Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 


Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler Aras Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir


5) Ödeme Takibi 


Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

Lütfen dikkat ediniz!


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 


Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 


Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda İLETİŞİM bölümü alanından bizlerle iletişim kurarak detaylı bilgi verebilirsiniz.


Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.