Kategoriler

Blog

#

Su Arıtma Cihazlarında Membran Arızaları Hakkında Detaylı Bilgilendirme

Su Arıtma cihazlarında kullanılan standart membran tw-1812 boyutlarındaki membrandır. Bu membranlar zamanla su arıtma cihazının kullanım şekline, yerine, bölgesine ve suyun kirlilik derecesine göre 6 ay ile
Devamını Oku...
#

Waterlife Filtre Değişim Süreleri Hakkında Bilgilendirme

Merhaba waterlife su arıtma cihazı kullanıcılarımız.Bugün sizler için waterlife filtre değişim süreleri hakkında bazı kısa bilgiler vermek istiyoruz.Ayrıca waterlife filtresi satın almak isteyen kullanıcılarımıza da hangi filtreleri satın alacağı hakkında bilgiler vereceğiz.
Devamını Oku...
#

Gac Karbon Filtre Ve Block Karbon Filtre Ne İşe Yarar ?

Merhaba su arıtma cihazı kullanıcılarımız alacak müşterilerimiz.Bugün sizler için bizlere gerek telefon üzerinden gelen bir soru olan gerekse sizlerinde aklında bir soru olan bu karbon filtreler ne işe yarar bundan bahsetmeye çalışacağız.
Devamını Oku...
#

Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır ?

Su arıtma cihazları, her biri ayrı görev yapan filtrelerden geçerek suyu arıtır ve içime hazır hale getirir.Öncelikle içme suyu arıtma sistemini ele alırsak, şebeke suyunda olası gözle görülebilecek kaba tortuları ve kirleri filtre eden, cihazın içinde en büyük gözeneğe sahip 5 mikron çapındaki filtre, sediment filtredir.Sediment filtre suyu kum, çamur gibi maddelerden ayıklayarak, cihazın içindeki ikinci filtre olan granül aktif karbon filtreye gönderir.
Devamını Oku...
#

En İyi Su Arıtma Cihazı Ve Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

Merhaba su arıtma cihazı satın almak isteyen kullanıcılarımız.Sizlere bugün en iyi su arıtma cihazı ve su arıtma cihazı tavsiyesinde bulunmaya çalışacağız.
Devamını Oku...
Gösteriliyor 1 to 5 of 23 (5 Sayfa)