Kategoriler

Ge Merlin 350 GPD Membran Filtre

  • Üretici: Merlin
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 1.599,00 TL

Günde 720 galon (2500 Litre) su işleyen ince film kompozit (TlC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat...

Günde 720 galon (2500 Litre) su işleyen ince film kompozit (TlC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.


Özellikleri:

Filtre Cinsi: TLC-350 GE Merlin RO membran

Filtre Ölçüleri: 18.75 "L x 3.16" W

Giriş-Çıkış Bağlantı Ölçüleri: 1/2" – 3/8”

Günlük ortalama kapasite: 720 Galon

Max. Çalışma Basıncı: 50 PSİ 3-4 Bar

Ortalama Ömrü: 2-4 Yıl

Max. Çalışma sıcaklığı: 40 Derece

Bakımı: 2-4 Yıl sonra yenisi ile değiştirilir.

Kullanıldığı alanlar: RO Su arıtma sistemlerinde kullanılır. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

Üretici Firma: General Electric

Menşe Yeri: USA


Membran filtre su arıtma cihazının en önemli filtresi olup kesinlikle önem verilmesi gereken bir filtredir.Mümkün olduğunca bu filtrenin belirli zamanlarda kontrol edilmesi gerekmektedir.

Membran filtre mutlaka 2 senede bir mutlaka değişmesi gerekmektedir.Bu değişim yapılmadığı zaman su arıtma cihazlarının hiç bir anlamı kalmaz ve şebeke sularını içmeye maruz kalırsınız.Bu filtre suda bulunan kirli ve kimyasal maddelerin yok edilmesinde büyük rol oynamaktadır.Bu filtre kıldan daha ince gözenekleri olup kesinlikle suyun içerisinden geçmek isteyen zararlı maddeleri engellemektedir.

Membran filtre ilk olarak amerika’da üretilmiş olup daha sonra aktif olarak su arıtma cihazında kullanılmaya başlanmıştır.Deniz suyunu arıtma amaçlı kullanılmaya başlanmış olup daha sonra cihazlarımıza girmiş bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: merlin filtre, membran membran filtre, merlin ters ozmoz membranı,