Kategoriler

ComTech İlk 3 Aşama Pratik Tak Çevir Filtre Seti

  • Üretici: Comtech
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 129,90 TL

# ComTech İlk 3 Aşama Pratik Tak Çevir Filtre Seti Bilgilendirmesi #1. Aşama Filtresi 1 Micron Comtech Tak Çevir Filtre: 1 mikron kapaklı tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bul...

# ComTech İlk 3 Aşama Pratik Tak Çevir Filtre Seti Bilgilendirmesi #


1. Aşama Filtresi 1 Micron Comtech Tak Çevir Filtre: 1 mikron kapaklı tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kullanım ömrü 12-14 aydır. Suyun kullanımına göre değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir. 


2. Aşama Filtresi Block Karbon Tak Çevir Filtre: CTO karbon blok filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. Kullanım ömrü 12-14 Aydır. suyun kullanımına göre de değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir.


3. Aşama Filtresi 5 Micron Comtech Tak Çevir Filtre: 5 mikron kapaklı tortu filtre, ters ozmos filtrasyonunun ilk aşamasıdır. Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Kullanım ömrü 12-14 aydır. Suyun kullanımına göre değişiklik gösterebilir. 6 ton su kullanıldığında ömrü dolar ve yenisiyle değişmesi gerekmektedir. 


# Filtre Değişim Süreleri Hakkında Bilgilendirme #


Comtech Tak Çevir 1 Micron Sediment Filtre: Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.


Comtech Tak Çevir Block Karbon Filtre: Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.


Comtech Tak Çevir 5 Micron Sediment Filtre: Değişim Süresi 12 İla 14 Ay Arasında Değişmektedir.


No: Filtre Filtre Ömrü
1 1 Mikron Tortu Filtre 12 - 14 Ay Kullanım Ömrü
2 CTO Blok Karbon Filtre 12 - 14 Ay Kullanım Ömrü
3 5 Mikron Tortu Filtre
12 - 14 Ay Kullanım Ömrü


 
Kapalı Kasa Compact Su Arıtma Cihazı Pompasız

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler

Etiketler: comtech tak çevir filtre, comtech filtre, tak çevir filtre seti, tak çevir filtre